English

English

Chcete se dozvědět mnohem více informací?

Pokračujte zde
Obrázek
O nás a facebooku v Česku

Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti marketingu na sociálních sítích a to nejen v česku, ale i v zahraničí. Vlastníme největší stránky na facebooku v česku. Díky nám již nemusíte cílit reklamu na všechny návštěvníky. S naší pomocí se můžete zameřit pouze na určité z nich. Zvýšíte tím Vaší návštěvnost a získáte větší procento potencionálních zákazníků. Nevěříte nám? Vyzkoušejte naše služby, podpořte svůj byznys a nenechte si již dále unikat své zákazníky.

Individuální přístup

Specializujeme se na Facebook marketing. Naším core businessem je tvorba zábavných ale i naučných Facebook aplikací, které zaujmou velké množství uživatelů sociální sítě Facebook. V momentě kdy se námi vytvořená facebook aplikace začne virálně šířit po sociální síti stoupá okamžitě povědomí o vaší značce, službě či produktu. Kvalitní facebook aplikace, facebook hra či facebook kvíz s Vaším logem či poselstvím zasáhne během krátké doby desítky až stovky tisíc potenciálních zákazníků Kromě aplikací a her na sociální síti se rovněž zabýváme správou firemních facebook profilů ta je totiž stejně důležitá jako dobrý nápad pro facebook aplikaci. Největší chybou, se kterou se setkáváme je právě nedostatečná aktivita a laxní přístup některých firem ke správě svého facebook profilu a tudíž i nulové návratnosti vynaložených prostředků. Ve světě sociálních sítí má nekvalitní správa a neaktualnost profilů fatální následky. A než se na sociální sítě zapsat špatně a neprofesionálně raději to nedělejte vůbec. Vlastníci webových stránek a internetových obchodů platí desetitisíce korun za různou reklamu na sociální síti Facebook, ale méně než 11% firem působících na České a Slovenské sociální síti Facebook je absolutně spokojeno s výsledkem své prezentace a s odstupem času považuje své prvotní kroky za chybné.

Facebook zde není jen pro zábavu!

Potřebujete prorazit na sociální síť facebook a prodat vaše produkty nebo služby? Pak musíte uživatele této sociální sítě přesvědčit, aby nakoupili zrovna u vás. Na Facebooku to znamená přesvědčit je kvalitní facebook strategií. Víme, jak vést facebook kampaně, které prodají vaše služby či produkty.

Naše Facebook služby

Díky dokonalé znalosti prostředí Facebook marketingu Vám můžeme nabídnout tvorbu her, kvízů a virálních aplikací. Přímé přivedení Facebook fanoušky z české a slovenské republiky na Váš firemní profil ale i kompletní správu Vašeho firemního facebook profilu. Na Facebooku se pohybujeme od samotného počátku tohoto fenoménu tedy již hezkou řadu let a dobře víme co je pro naše klienty z hlediska FB marketingu důležité.

Facebook marketing

Většina Facebook projektů je neúspěšná proto, že nemá zvládnutý základní marketing a strategii. Z našich zkušeností vyplývá, že správná facebook strategie a následná správa facebook profilu jsou tím nejpodstatnějším.